Wczytuję dane...

Szybkowary

Szybkowar to garnek ciśnieniowy, który przyspiesza gotowanie dzięki wyjątkowej szczelności. Jest to naczynie pozwalające zdecydowanie skrócić czas przygotowywania dań, oszczędzając w ten sposób czas użytkownika. Co więcej, ze względu na skrócony czas gotowania na parze, przygotowywana żywność zachowuje większą ilość witamin.

Można zatem śmiało stwierdzić, że szybkowar jest obowiązkowym naczyniem w każdej dobrze wyposażonej kuchni. Jego używanie to wygoda i zdrowie zarazem! Dzięki niemu nawet osoby, które wcześniej nie lubiły gotować, mogą naprawdę pokochać tę czynność.

Dostępne w naszym asortymencie szybkowary to produkty znanej na całym świecie marki WMF, która już od 1853 roku produkuje naczynia kuchenne najwyższej klasy. Oferujemy popularne modele Perfect, Perfect Ultra oraz Perfect Pro, dostępne w pojemności od 4,5 do 8,5 l. Dzięki nim będą mogli Państwo między innymi:

Czytaj więcej...
  • - sterylizować butelki dla niemowląt,
  • - dusić mięso,
  • - gotować zupy i owoce na przetwory,
  • - gotować na parę warzywa, ryby i mięso.

Szeroka gama zastosowań połączona z szybkością działania sprawi, że prezentowane przez nas szybkowary staną się niewątpliwie jednymi z najczęściej wykorzystywanych naczyń w Państwa kuchni. Nie bez znaczenia są również posiadane przez nie funkcje takie jak automatyczne odprowadzanie pary oraz dwa poziomy gotowania (110 i 119 stopni Celsjusza) i pokrętło sterowane w rączce. Dzięki nim z tych szybkowarów korzysta się wyjątkowo wygodnie. Co więcej, są naczyniami działającymi na wszystkich typach kuchenek, w tym również na płytach indukcyjnych. Dlatego są to modele wyjątkowo uniwersalne.

Jak przystało na jedną z najbardziej znanych marek w branży, WMF zadbało także o najwyższą jakość materiałów. Korpus wykonany jest z bardzo wytrzymałej stali nierdzewnej, a pokrywy z tworzywa sztucznego. Wykonane w technologii TransTherm dno zapewnia równoległe rozprowadzanie ciepła po całym naczyniu.

Sortuj według: Wyświetl po produktów

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...