Wczytuję dane...

Kominki i Akcesoria

Kominek jest bardzo ważnym elementem współczesnego domowego ogniska. Dzięki nowoczesnym technologiom można mieć go w salonie niezależnie od warunków mieszkaniowych, dlatego naprawdę warto umieścić go u siebie! To nie tylko ciepło, ale i przede wszystkim wspaniała atmosfera w pomieszczeniu. W naszym asortymencie znajdą Państwo nie tylko rewelacyjne kominki, ale i bardzo przydatne akcesoria dla nich.

W naszym asortymencie znajdą Państwo biokominki dekoracyjne, które łączą ekologiczne działanie z piękną estetyką, łatwą obsługą i wspaniałym ciepłem. Polecamy również akcesoria do kominków dostępne oddzielnie i w zestawach. Wliczają się w nie:

  • zapalarki gazowe, które mogą służyć do zapalania nie tylko kominków, ale i świec czy zniczy; dzięki wykonaniu z doskonałej stali nierdzewnej są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne,

  • pojemniki do przechowywania drewna kominkowego, które dzięki oryginalnej formie pozwalają na samodzielne wyjmowanie wkładu,

  • ekrany kominkowe wykonane z najwyższej klasy szkła i stali nierdzewnej,

Oprócz kominków polecamy również lampy oliwne, które niezwykle uprzyjemnią przebywanie na tarasie czy w ogrodzie w chłodniejszą porę, a dzięki wyjmowanemu zbiornikowi mogą także pełnić funkcję donicy lub pojemnika do przechowywania. To świetna inwestycja w relaks i ciepło na co dzień, którą naprawdę warto wykonać! Każdy, kto miał kiedykolwiek okazję cieszyć się kominkiem w mieszkaniu potwierdzi, iż jest on absolutnie bezcenny.

Sortuj według: Wyświetl po produktów
Okazje.info
Pobieranie danych...