Wczytuję dane...

Szklanki do Whisky

Koneser szlachetnej whisky ma świadomość, że w celu uzyskania pełnej gamy doznań przez nią oferowanych, musi zadbać zarówno o jakość trunku, jak i o sposób jego podania. W naszej ofercie prezentujemy Państwu szklanki do whisky, które zagwarantują możliwość najgłębszego rozsmakowania się ulubionym alkoholem oraz poznania wszelkich, wcześniej nieosiągalnych, odcieni smakowych. Ponadto szklanki pochodzące z naszego sklepu stanowić będą źródło niezwykłych przeżyć estetycznych - każda z nich jest misternym, szklanym dziełem sztuki wykonanym przez profesjonalistów.

Czytaj więcej ...

Klasyka na nowo

Degustatorom whisky, którzy ponad wszystko cenią klasykę, oferujemy kieliszki do degustacji whisky wykonane z delikatnego szkła wysokiej jakości. Ich przemyślana konstrukcja, zgodnie z którą bryła kieliszka delikatnie zwęża się ku górze, tworząc kolisty kształt, przyciąga oko oraz jest wyrazem ponadczasowej, eleganckiej prostoty. Wielbicielom grubszego szkła i wyczuwalnego w ręce ciężaru polecamy szklanki o zaostrzonych brzegach, dodatkowo zdobione specyficznymi wgłębieniami, które dodają odrobiny drapieżności. Klasyczną ofertę uzupełniają kultowe już kryształowe szklanki do whisky w rozmaitych odsłonach. Większość produktów z klasycznej oferty z powodzeniem sprawdzi się również podczas podawania innego typu alkoholi.

Gdy szklanka to za mało

Jeżeli chcecie Państwo zaskoczyć swoich gości podczas domówki lub sprezentować wielbicielowi whisky nietuzinkowe akcesoria, idealnym rozwiązaniem będą kołyszące się szklanki z naszej kolekcji. Dzięki specjalnie wyprofilowanemu spodowi raz poruszona szklanka zacznie się obracać wokół własnej osi, wywołując zachwyt na twarzy osoby rozkoszującej się whisky.

Funkcjonalność i pomysł

Bujające się szklanki nie są jednak jedynym nowatorskim rozwiązaniem wśród oferowanych przez firmę produktów. W wybranych zestawach z naszej kolekcji znajdziecie Państwo unikalne kamienie chłodzące. Stanowią one wartą uwagi alternatywę dla kostek lodu, których używa się często, aby nadać whisky temperaturę, która uwolni wszystkie jej walory smakowe. Dzięki zastosowaniu wykonanych z granitu kamieni, chłodzenie whisky przebiegać będzie w sposób delikatniejszy i efektywniejszy.


Każda zakupiona w naszym sklepie szklanka została wykonana z najwyższej jakości szkła dobranego tak, by zagwarantować Państwu wytrzymałość materiału i komfort użytkowania. Akcesoria do whisky pochodzące z naszej oferty to kusząca propozycja dla każdego, kto poszukuje połączenia smaku z wyrafinowanym wyglądem.

Sortuj według: Wyświetl po produktów

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...