Wczytuję dane...

Przechowywanie

Jedną z najważniejszych zasad, którymi powinniśmy kierować się, jeśli chcemy by nasza kuchnia wyglądała i funkcjonowała idealnie brzmi: „Wszystko powinno być na właściwym miejscu”. Akcesoria kuchenne schowamy w szufladach i szafkach, a dużą część jedzenia włożymy do lodówki, ale co z resztą – chlebem, herbatami, kawą, przyprawami i miodem? Na to wszystko potrzebne będą odpowiednie pojemniki, dzięki czemu produkty łatwo będzie zlokalizować i nie ulegną zepsuciu nawet po długim czasie. W przypadku tego rodzaju produktów odpowiednie przechowywanie ma ogromne znaczenie z punktu widzenia higieny, ponieważ tylko w ten sposób możemy całkowicie zabezpieczyć się przed inwazją moli żywnościowych.

W naszym asortymencie znajdą Państwo znakomite chlebaki, maselniczki, pojemniki kuchenne oraz pojemniki do przypraw i na miód. Warto zwrócić uwagę na fakt, że wśród oferowanych pojemników na przyprawy znajdują się pojemniki nie tylko na pieprz i sól, ale i na przykład na zioła czy oliwę.

Wszystkie z nich cechują się wysokim poziomem wykonania, który zapewnia im idealną trwałość. Nie brakuje wśród nich także modeli bardzo interesujących wizualnie, posiadających piękne nadruki lub cechujących się ciekawą kolorystyką. Dzięki temu zatem Państwa kuchnia będzie nie tylko utrzymana w idealnym porządku, ale i naprawdę bardzo stylowa. Połączenie funkcjonalności z estetyką to jedna z cech charakteryzujących oferowane przez nas produkty!Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...