Wczytuję dane...

Łyżeczki do Kawy i Herbaty

Picie kawy i herbaty jest dla wielu osób jednym z najważniejszych rytuałów, dlatego warto się postarać o jego jak najpiękniejszą oprawę! Można to osiągnąć między innymi dzięki pięknym łyżeczkom. Stanowią one przyjemny detal, który sprawia, że rozkoszowanie się ulubionym napojem staje się jeszcze milsze.

W naszym asortymencie znajdą Państwo przepiękne łyżeczki przeznaczone do wielu rodzajów kawy i herbaty. Są to chociażby:

Czytaj więcej...
  • - łyżeczki do kawy latte marki Bitz (6 szt.) utrzymane minimalistycznym stylu na skandynawską modłę, doskonałe także do serwowania lodów i deserów, dostępne w kolorze srebra lub mosiądzu,
  • - łyżeczki do kawy z serii CELEBRATION marki Arabia Finland, które ozdobione są wizerunkami postaciami Muminków,
  • - łyżeczki do kawy espresso marek Cilio, Alessi i WMF,
  • - łyżeczki do lodów firmy Alessi z kolekcji Nuovo Milano zaprojektowanej przez duet Ettore Sottsass & Alberto Gozzi, dzięki delikatnym liniom przypominające nieco kamienie wygładzone przez wodę,
  • - łyżeczki deserowe z antracytowym uchwytem marki Alessi,
  • - łyżeczki do lodów w kształcie serca BIG LOVE od A di Alessi

Jak widać, postaraliśmy się zawrzeć w naszym asortymencie wybór łyżeczek bardzo różnorodny zarówno pod względem zastosowania, jak i designu. Będą stanowiły one bardzo subtelny i miły dla oka detal, który wspaniale wzbogaci zastawę stołową. Ich ponadczasowa stylistyka i wykonanie z rewelacyjnych materiałów czyni z nich produkty, które będą Państwu służyć przez wiele lat.

Sortuj według: Wyświetl po produktów
    Okazje.info
    Pobieranie danych...