Produkt dostępny!

Producent: Judge
Kod producenta: JDG35
Realizacja zamówienia: Wydłużony Czas Dostawy! Zapytaj Obsługę!
Judge
Cena:
89,00 PLN

Każdemu zdarza się czasem zostawić herbatę czy kawę w filiżance tak, że gdy sięgniemy po nią ponownie, zdąży już zupełnie wystygnąć. Albo też latem chcieć cieszyć się zimnym napojem, który zostawiony na chwilę staje się co najwyżej letni. Rozwiązaniem tego problemu jest filiżanka termiczna, dzięki której napój zachowa pożądaną temperaturę przez długi czas. Dzięki temu picie ulubionych napojów będzie zawsze ogromną przyjemnością!

Filiżanki termiczne JUDGE to zdecydowanie jeden z najbardziej nowoczesnych produktów tego typu dostępnych na rynku. W ich produkcji zastosowane zostało ultralekkie i żaroodporne szkło w technologii podwójnych ścianek, które pozwala na zachowanie temperatury zarówno zimnych, jak i gorących napojów. Dzięki temu filiżanka okazuje się wyjątkowo przydatna zarówno zimą, jak i latem.


Warto zwrócić uwagę również na inną właściwość podwójnych ścianek – dzięki nim w przypadku gorącego napoju nie grozi nam poparzenie. Co więcej, pozwalają one także zapobiec kondensacji pary wodnej na zewnątrz szkła.


Wreszcie nie bez znaczenia jest także bardzo estetyczny wygląd filiżanek, dzięki któremu podawane w nich napoje zawsze będą wyglądać bardzo stylowo. To efekt, który docenią Państwu zarówno na co dzień, jak i w trakcie wizyt gości. Szklanki można myć w zmywarce, dzięki czemu będą mogli Państwo łatwo zachować je w czystości.


W zestawie znajdują się dwie filiżanki, które będą Państwu służyć przez wiele lat. To doskonałe połączenie stylowego designu i bardzo praktycznych funkcji!

Wymiary: pojemność 275 ml, wysokość ok 10.2 cm, średnica górnej krawędzi 7.5 cm, szerokość z uchem ok 12 cm. Okazje.info
Pobieranie danych...