Wczytuję dane...

Lampy Oliwne

Szukasz nietuzinkowego sposobu na udekorowanie jakiegoś miejsca? Interesuje Cię ciekawy design i masz ochotę wprowadzić nowe rzeczy do Twojego otoczenia? A może masz altanę, do której nie doprowadzono prądu i chcesz mimo wszystko mieć tam światło? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Spokojnie, to nie żadne nowości, wręcz przeciwnie. Ta metoda była już znana w starożytnej Grecji i Rzymie. Lampa oliwna rozwiąże Twoje problemy!

Czytaj więcej...

Lampa oliwna początkowo miała kształt dzbanuszka, a w środku znajdował się knot. Na przestrzeni wieków była głównym źródłem światła w wielu domach. Była przedmiotem codziennego użytku do czasów, kiedy wynaleziono prąd. Nie zabiło to jednak owego przedmiotu, ponieważ w dzisiejszych czasach lampa oliwna to niezwykle ciekawy element dekoracyjny. Idealnie wkomponuje się w stolik od kawy, stół lub inny podłużny blat. Również na zewnątrz lampa oliwna znajdzie swoje zastosowanie, gdzie da światło, a w połączeniu z zapachowymi olejkami nada wieczorom miłej, nieraz romantycznej atmosfery.

Znajdziecie tutaj szeroką gamę produktów, które w ciepły sposób oświetlą Wasz taras, werandę, altanę, a może i blat stolika do kawy. Wachlarz urządzeń jest naprawdę rozłożysty. Lampka oliwna i inne proste urządzenia tego typu idealnie sprawdzą się jako drobny element dekoracji salonu, kuchni, etc. Większe i bardziej zaawansowane modele świetnie wkomponują się w Twój ogród. Dadzą dużo światła oraz ciepła, a ponadto zagwarantują piękny, designerski dodatek. Jeżeli nie masz gdzie postawić takiej lampy – zaopatrz się w coś innego – pochodnia ogrodowa na pewno dobrze spełni swoją rolę. Po prostu wbij ją w ziemię i podpal! Możesz również znaleźć tutaj wieszaki, które sprawią, że Twoja lampka oliwna lub pochodnia bezpiecznie zawiśnie i będzie dawała światło z wyższego poziomu. Jeżeli cenisz sobie jakość, kupuj w pewnym miejscu! Lampy, które oferujemy są najwyższej jakości! Materiały nie stopią się, ani nie popękają. Jeżeli potrzebujesz, możesz tutaj zakupić paliwo i oliwę do lamp ozdobnych i ogrodowych. Lampka oliwna wprowadzi miłą atmosferę i rozjaśni Twoją noc!

Sortuj według: Wyświetl po produktów

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...