Wczytuję dane...

Lekue

Lekue to hiszpańska firma, która od lat specjalizuje się w produkcji akcesoriów kuchennych przeznaczonych do przygotowywania i przechowywania posiłków oraz do obróbki owoców i warzyw. Marka dostępna jest na tę chwilę w ponad 40 krajach i wyróżnia się jako światowy lider wysokiej jakości wyrobów silikonowych. Producent dba, aby wszystkie jego akcesoria jednocześnie cieszyły oko i gwarantowały pełną satysfakcję podczas pracy w kuchni.

Lekue akcesoria do kuchni - co je wyróżnia?

Hiszpański producent akcesoriów kuchennych Lekue jako pierwszy na świecie opracował i wprowadził na rynek najdoskonalszy pod względem swoich właściwości praktycznych silikon, nazywany Silikonem Platinum. Materiał ten okazuje się nieoceniony w kuchni przede wszystkim ze względu na fakt, iż wykazuje odporność na skrajne temperatury od - 60 do + 280 stopni Celsjusza. Oznacza to, że w artykułach marki Lekue można jednocześnie piec, gotować na parze, schładzać i zamrażać żywność - akcesoria są zatem wyjątkowo uniwersalne i trwałe. Wynalezienie silikonu platinum pozwoliło na stworzenie takiej gamy produktów jak foremki do ciastek, pojemniki do przechowywania, worki do gotowania, pojemniki na lody, miski, przykrywki, durszlaki, akcesoria do pieczenia i wiele innych.

Czytaj więcej...

Lekue akcesoria do kuchni - dla kogo?

Akcesoria do pieczenia, gotowania i przechowywania sygnowane logo marki Lekue są idealne dla wszystkich, którym zależy na trwałości naczyń, a także na wygodzie ich użytkowania. Producent oferuje artykuły odporne na wysokie i niskie temperatury, nieprzywierające i elastyczne. Dzięki nim możliwe jest zachowanie wartości odżywczych przygotowywanych posiłków, a niekiedy nawet gotowanie bez dodatku tłuszczu. Akcesoria są łatwe w czyszczeniu i w przechowywaniu. Ze względu na ich miękkość znajdą miejsce w każdej kuchni, w każdej szafce czy szufladzie. Kiedy higiena, uniwersalność i wytrzymałość są priorytetem - akcesoria do kuchni Lekue sprawdzą się najlepiej. Produkty tej marki rozpoznamy również po jednej ważnej właściwości - nowoczesnemu, funkcjonalnemu i przyciągającemu wzrok designowi w wyrazistej, radosnej kolorystyce, która wprowadza do wnętrza powiew świeżości i sprawia, że gotowanie to czysta przyjemność.

Lekue to marka nagrodzona licznymi prestiżowymi nagrodami. Na szczyt zaprowadził ją uzdolniony szwajcarski projektant Luki Huber. To jemu Lekue zawdzięcza między innymi odznaczenie Design & Innovation Madrid Fusion 2007 oraz Good Design Award i Trends 2009, uzyskane za idealne połączenie praktycznego materiału, wyjątkowego wzornictwa, funkcjonalności oraz dbałości o środowisko.

Sortuj według: Wyświetl po produktów

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...