Wczytuję dane...

Novis

Novis to szwajcarska marka, która specjalizuje się między innymi w produkcji wysokiej jakości sokowirówek i wyciskarek do owoców oraz warzyw. Wykonywane ze stali szlachetnej i wolne od szkodliwego Bisfenolu A, to produkty, które z powodzeniem mogą stać się ozdobą każdej kuchni. Poszczególne modele są dostępne w kilku wariantach kolorystycznych, a także w klasycznej wersji chromowanej. Nie jest to jednak tylko i wyłącznie gadżet, w którym zwraca się uwagę na estetykę- jest to urządzenie wielofunkcyjne, praktyczne, łatwe i szybkie w obsłudze, które pozwala na uzyskanie z owoców i warzyw maksimum tego, co w nich naprawdę wartościowe. Dzięki urządzeniom od Novis można wzbogacić swoją dietę o pyszne soki, musy oraz koktajle.

Novis - wysokiej klasy wyciskarka do soków z warzyw i owoców

Vita Juicer to wyciskarka od Novis, która tak naprawdę jest urządzeniem wielofunkcyjnym łączącym w sobie sokowirówkę, blender oraz wyciskarkę do cytrusów. Urządzenia te posiadają silniki o dużej mocy, które pozwalają na bardzo szybkie przetworzenie nawet tych owoców i warzyw, które cechuje mniejsza soczystość. Z powodzeniem możemy więc przetworzyć nawet jarmuż czy sałatę, z których pozyskanie soku czy koktajlu w zwykłej sokowirówce byłoby praktycznie niemożliwe. Tym samym, mamy możliwość nieograniczonego komponowania soków czy koktajli opartych o różne produkty, bez martwienia się o to, czy posiadane przez nas urządzenie będzie w stanie je przetworzyć.

Czytaj więcej...

Wygodę użytkowania dodatkowo znacząco podwyższa regulacja prędkości pracy urządzenia. Może ono w wydajny sposób pracować nawet przez 20 minut bez przerwy. Cechą charakterystyczną wyciskarek o tak wysokiej jakości jest fakt, że podczas pracy urządzenia te nie nagrzewają się, a więc pozwalają na pozyskanie z produktów jak największej ilości witamin i wartościowych składników. Dzięki takiej wyciskarce wydajność otrzymywanego soku wzrasta aż o 21%, a więc naprawdę możemy z warzyw i owoców wycisnąć znacznie więcej, co zapewnia nam marka Novis. Wyciskarka pozwala nam otrzymać sok o gładkiej konsystencji, a cały miąższ z tego, co do niej włożyliśmy, jest maksymalnie wykorzystany .

Wygoda użytkowania przede wszystkim

Wszystkie części tego urządzenia, które mają kontakt z owocami oraz sokiem, można dokładnie umyć tak, aby zawsze było one czyste i higieniczne. Można też elementy te myć w zmywarce. Wyciskarka pozwoli nam na tworzenie pysznych napojów oraz koktajli, które mogą być uzupełnieniem naszej zdrowej diety oraz które mogą z powodzeniem być podawane także najmłodszym dzieciom. Wielokrotnie nagradzana, stanowi gadżet, bez którego bardzo szybko nie będziemy mogli już wyobrażać sobie naszego codziennego przygotowywania posiłków.

Sortuj według: Wyświetl po produktów

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...