Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Stelton
Kod producenta: 1344
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciagu 10 do 14 dni
Stelton
Cena:
182,00 PLN

Dobry chleb należy podawać w jak najsmaczniejszy i apetyczny sposób. Oto prosta filozofia stojąca za nowym koszykiem na chleb firmy Stelton: wielofunkcyjna torba na chleb. Została stworzona przez Klausa Ratha, który między innymi zaprojektował szereg minimalistycznych, eleganckich rozwiązań w zakresie zestawów słuchawkowych, płaskich ekranów, znaków i grafiki. Torba na chleb firmy Stelton wykonana jest z najlepszej jakości bawełny, dopuszczonej do kontaktu z żywnością. To wykwintna i mocna torebka o dużym potencjale - może być stosowana do różnych rodzajów chleba. Rozłożony na bochenki, złożony na małe pieczywo i bułki, a ze względu na ukryte magnesy u góry można go zamknąć, aby chleb był chrupki i świeży. Wymiary: średnica 23 cm, wysokość 21 cm.

stelton to duńska firma - producent ekskluzywnych produktów w skandynawskim stylu. Piękno i dobry smak to jedne z podstawowych cech charakterystycznych tej marki. Unikalne wzornictwo jest najlepszym świadectwem doskonałego gustu i wysokiej klasy designu na świecie. Użytkowa forma wyrobów stelton pozwala wykorzystywać je na co dzień. Duński design jest uznany od wielu lat od Japonii po USA.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...