Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Magisso
Kod producenta: 75555
Realizacja zamówienia: Wysłany w Ciągu 1 do 4 dni
Magisso
Cena:
182,00 PLN

Magisso to fińska marka, którą założył w 2006 roku Miika Mansikkamaa. Jest to współczesna kuźnia innowacji i nowoczesnego designu. Magisso rozwija i wprowadza unikalne pod względem jakości i formy rozwiązania, które mają za zadanie sprawić, aby nasze codzienne życie było po prostu łatwiejsze. Flagowym produktem marki jest łopatka do krojenia i serwowania ciasta, która w 2010 roku zdobyła prestiżowa nagrodę RedDot.


Cake Server to flagowy produkt fińskiej marki Magisso, który zaprojektowała Maria Kivijärvi. Ten zdobywca prestiżowej nagrody RedDot Design 2010. Ten wyjątkowy nóż pozwoli w niezwykle łatwy i szybki sposób porcjować ciasto i torty, a dzięki zmyślnej konstrukcji także serwować wprost na talerz. Istota działania jest dziecinnie prosta - wbijamy nóż w kawałek słodkości, następnie mocniej ściskamy i przenosimy porcję (działanie dokładniej zobrazuje załączony film). Nóz wykonany jest z polerowanej stali nierdzewnej, dzięki czemu jest higieniczny i łatwo go utrzymać w czystości. Cake Server będzie idealnym i niebanalnym pomysłem na prezent.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...