Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: OXO
Kod producenta: O-1057961
Realizacja zamówienia: Wysłany w Ciągu 1 do 4 dni
OXO
Cena:
119,00 PLN

Czterostronna tarka BOX GRATER marki OXO to trzy powierzchnie do ścierania i czwarta do plasterkowania. Ostrza grube COARSE i drobne FINE mogą być używane do ścierania serów, warzyw, czekolady, ostrza bardzo drobne SUPER-FINE sprawdzą się do gałki muszkatołowej i imbiru, a powierzchnia do plasterkowania przygotuje idealnie cienkie plasterki ogórków, cukinii czy sera. Tarka posiada miękki, antypoślizgowy uchwyt, który pozwala ścierać produkty bezpośrednio nad potrawą. Dodatkowo wyposażona jest w pojemnik z podziałką i szczelną pokrywką. Wykonanie: tworzywo sztuczne wolne od BPA, stal nierdzewna. Wymiary: długość 28 cm, szerokość 11.5 cm, głębokość 6.5 cm. 

OXO to istniejąca od 1990 roku amerykańska marka, której nowatorskie produkty sprawiają, że codzienne życie staje się prostsze. Filozofia firmy opiera się na założeniu tworzenia akcesoriów ergonomicznych, ponadpokoleniowych, a przede wszystkim wysokiej jakości. Obecna jest w 75 krajach, oferując ponad 850 artykułów gospodarstwa domowego. OXO jest uznawane na całym świecie za wzorowy przykład efektywnego wykorzystania zasad projektowania uniwersalnego. Wiele prestiżowych instytucji, w tym Harvard Business School i Royal College of Arts, podkreśla, że sprawne wykorzystanie koncepcji projektowania uniwersalnego pozwala na tworzenie produktów zaspokajających potrzeby rzeczywistych użytkowników.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...