Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Stelton
Kod producenta: 670-6
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciągu 1 do 3 dni
Stelton
Cena:
149,00 PLN

Kubek termiczny To Go został zaprojektowany przez studio projektowe Stelton z myślą o tych, którzy ulubioną kawę czy herbatę lubią mieć zawsze ze sobą. Kubek To Go posiada praktyczny korek z systemem zamykania na "klik", który nie tylko pozwoli wygodnie go otworzyć i zamknąć, ale też napić się zawartości z dowolnej strony krawędzi. Co istotne pokrywka w całości jest odkręcana, co jest szczególnie ważne przy napełnianiu kubka. Kolejną ważną z użytkowego punktu widzenia kwestią jest to, iż kubek jest absolutnie szczelny, więc bez problemu może znaleźć się w torebce, plecaku czy na fotelu w samochodzie - tutaj warto wspomnieć, że pasuje również do większości samochodowych uchwytów na napoje. Jest zatem inteligentny, stylowy i funkcjonalny. Wykonanie: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne wolne od BPA i ftalanów. Wymiary: pojemność 0.4 l (400 ml). Projekt: Stelton Design Lab.

stelton to duńska firma - producent ekskluzywnych produktów w skandynawskim stylu. Piękno i dobry smak to jedne z podstawowych cech charakterystycznych tej marki. Unikalne wzornictwo jest najlepszym świadectwem doskonałego gustu i wysokiej klasy designu na świecie. Użytkowa forma wyrobów stelton pozwala wykorzystywać je na co dzień. Duński design jest uznany od wielu lat od Japonii po USA.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...