Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Chef'n
Kod producenta: 02-024-011
Realizacja zamówienia: Zazwyczaj do 3 dni
Chef'n
Cena:
99,90 PLN

Firma Chef'n rozpoczęła działalność dwadzieścia pięć lat temu, od pierwszych projektów bazując na zasadzie, że produkty do kuchni mogą być dużo bardziej funkcjonalne, dużo łatwiejsze w obsłudze, dużo bardziej zabawne i dużo ładniejsze. Od samego początku produkty Chef'n znajdują uznanie w domach ludzi głodnych marki, która stała się synonimem smakowitej genialności.Po latach widać już, że początkowe założenia były słuszne. Kolejne przedstawiane produkty zdobywają uznanie i podziw - i wśród konsumentów, i wśród jury międzynarodowych konkursów wzornictwa przemysłowego.Zespół projektantów marki Chef'n wciąż pełen jest świeżych pomysłów na innowacyjne produkty. Jednocześnie wprowadzane są nowe technologie wykonania i udoskonalane techniki projektowania.

Brokuły jeszcze nigdy nie smakowały tak dobrze jak teraz! Nowy silikonowy parownik VeggiSteam™ firmy Chef'n jest dużo wygodniejszy w przechowywaniu niż ciężkie metalowe parowniki i zajmuje dużo mniej miejsca.Nowoczesny wygląd i nieprzywierający materiał, jakim jest silikon, zabezpiecza garnki przed zarysowaniem. Pasuje do małych i średnich garnków, rondli i patelni. Wykonany z silikonu odpornego na temperaturę do 340° Nylonowy rdzeń. Przystosowany do mycia w zmywarce. Przystosowany do używania w mikrofalówce. Średnica 22 cm, wysokość 5 cm. Silikon i stal nierdzewna.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...