Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Lekue
Kod producenta: 3401000B04U004
Realizacja zamówienia: Zapytaj Obsługę o Czas Dostawy!
Lekue
Cena:
79,00 PLN

Lekue jest dziś światowym liderem w projektowaniu i produkcji akcesoriów kuchennych z silikonu, który jako pierwszy na świecie opatentował i wprowadził na rynek najdoskonalszą do dziś formę silikonu - platinum. Wytrzymuje on bardzo duży zakres temperatur od –60 do +280 stopni, co pozwala na bardzo szerokie zastosowanie produktów wykonanych z tego materiału. W produktach Lekue można piec, gotować na parze, chłodzić, mrozić, a wszystko z zachowaniem wartości odżywczych przygotowywanych posiłków i trwałości samych naczyń. Lekue sukces swoich produktów zawdzięcza nie tylko samemu materiałowi, ale również nowoczesnemu, funkcjonalnemu, przyciągającemu wzrok wzornictwu i żywej, radosnej kolorystyce.

 

Informacje o produkcie

Woreczek do gotowania i blanszowania Lekue jest niezbędny w każdej kuchni. Wykonany z odpornego na wysoką temperaturę silikonu sprawi, że blanszowanie pomidorów i innych warzyw stanie się czynnością błyskawiczną i zupełnie niekłopotliwą. Regulowana pojemność pozwala pomieścić nawet dużą porcję włoszczyzny na zupę dla całej rodziny, utrzyma w jednym miejscu jajka w trakcie gotowania i pozwoli bezpiecznie i łatwo wyciągnąć je z wody. Odporny na temperatury od -60 do +260 st. C. Nadaje się do mycia w zmywarce.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...