Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Rosendahl
Kod producenta: 34931
Realizacja zamówienia: Zazwyczaj 1 do 4 dni
Rosendahl
Cena:
294,00 PLN

Wazon do kwiatów od Rosendahl to projekt, który został stworzony przez Lin Utzon. Estetyczna i bardzo elegancka forma idealnie będzie komponować się zarówno ze świeżymi kwiatami, gałązkami czy samodzielnie jako element dekoracyjny. Czarne szkło świetnie będzie komponować się we współcześnie urządzonych wnętrzach, choć kształt wazonu dobrze odnajdzie się również we wnętrzach klasycznych. Wazon wykonany jest ze szkła ręcznie formowanego. Wymiary: wysokość 18 cm, średnica 13 cm.

Rosendahl jest dzisiaj jedną z najnowocześniejszych firm, zajmujących się designem w Danii, którą założył w 1984 roku Erik Rosendahl. Marka to źródło praktycznych projektów, które czynią codzienne życie łatwiejszym i bardziej eleganckim. Od unikalnych designów, poprzez innowacyjne akcesoria domowe, po profesjonalne przybory kuchenne - gama produktów firmy Rosendahl jest szeroka. Dzięki ich charakterystycznej, stylistycznej spójności przedmioty Rosendahl można znaleźć już w wielu nowoczesnych domach.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...