Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Stanley
Kod producenta: 10-02658-013
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciagu 1 do 4 dni
Stanley
Cena:
216,00 PLN

Niezwykle praktyczny zestaw kempingowy do gotowania z kolekcji Stanley Adventure to świetna propozycja na piknik, kemping, dla wędkarzy czy osób w podróży. W skład 9 elementowego zestawu wchodzą: patelnia ze stali nierdzewnej (poj. 0.94L, średnica 18.4 cm) ze składaną rączką, silikonowa podstawka odporna na wysoką temperaturę, 2 talerze (śred. 15.2 cm), dwa nylonowe sztućce, łączące funkcje widelca i łyżki, składana, nylonowa szpatuła, deska do krojenia, pokrywka. Łatwe przechowywanie i transportowanie, dzięki możliwości umieszczenia wszystkich elementów zestawu w patelni. Wymiary: średnica 20.6 cm, wysokość 5.8 cm.

Specjalizacją firmy Stanley są wytrzymałe na najtrudniejsze warunki termosy stalowe o doskonałych parametrach cieplnych. Firma Stanley z USA wynalazła w 1913 roku termos ze stalowym wkładem i od tej pory dzierży palmę pierwszeństwa jeśli chodzi o jakość ich wykonania. Termosy Stanley brały udział w wojnach, latały w kosmos, towarzyszyły podczas penetrowania dna oceanów i były zabierane na wyprawy na biegun. Przez prawie 100 lat istnienia przyzwyczaiły swoich użytkowników do pewności, jaką dają.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...