Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Stelton
Kod producenta: 1008
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciągu 14 do 21 dni
Stelton
Cena:
877,00 PLN


Połączenie stali i szkła w jednej formie przez Erika Magnussena dało postać eleganckiej lampy oliwnej. Błyszcząca stal z białym i matowym szkłem daje cudowny efekt miękkiego światła. Forma idealnie nadająca się do klasycznych ale też nowoczesnych wnętrz. Lampa wyposażona jest w pokrętło pozwalające na regulację wielkości płomienia. Wymiary: wysokość 23.5 cm, średnica 14 cm, stal nierdzewna 18/8, oszronione szkło borosilikonowe. Kolor: satyna polerowana.
stelton to duńska firma - producent ekskluzywnych produktów w skandynawskim stylu. Piękno i dobry smak to jedne z podstawowych cech charakterystycznych tej marki. Unikalne wzornictwo jest najlepszym świadectwem doskonałego gustu i wysokiej klasy designu na świecie. Użytkowa forma wyrobów stelton pozwala wykorzystywać je na co dzień. Duński design jest uznany od wielu lat od Japonii po USA. 

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...