Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Stelton
Kod producenta: 511
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w ciągu 1 do 4 dni
Stelton
Cena:
239,00 PLN

Pojemnik do przechowywania kawy SCOOP zaprojektował dla marki Stelton Søren Refsgaard. Ten stalowy pojemnik nie tylko pięknie prezentuje się w kuchni, ale przy okazji jest bardzo praktyczny. Został wyposażony w drewnianą pokrywkę, która niezwykle efektownie kontrastuje z połyskującą stalą. W pokrywce umieszczony został otwór na miarkę, która pozwala odmierzyć porcję kawy lub herbaty. Pokrywka dodatkowo wyposażona jest w gumową uszczelkę, która zapewnia mu szczelność. Wymiary: pojemność 0,3 l, wysokość 13 cm, średnica 12 cm. Wykonanie: stal nierdzewna, drewno.

stelton to duńska firma - producent ekskluzywnych produktów w skandynawskim stylu. Piękno i dobry smak to jedne z podstawowych cech charakterystycznych tej marki. Unikalne wzornictwo jest najlepszym świadectwem doskonałego gustu i wysokiej klasy designu na świecie. Użytkowa forma wyrobów stelton pozwala wykorzystywać je na co dzień. Duński design jest uznany od wielu lat od Japonii po USA.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...