Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Philippi
Kod producenta: 210004
Realizacja zamówienia: Zapytaj Obsługę o Czas Wysyłki!
Philippi
Cena:
349,00 PLN

Ramka do zdjęć QUARREE to projekt zdecydowanie ponadczasowy i bardzo elegancki. Wyszukana konstrukcja ramy z malowanej proszkowo stali przesuwa obraz o jeden poziom wyżej, dając pewną głębię. Główną atrakcją jest ściana tylna, która składa się z dysku z pleksiglasu. Pozwala to na kadrowanie dwóch obrazów po obu stronach w tym samym czasie, co zawsze jest ekscytujące. Wymiary: 40 x 30 x 8 cm. 

Philippi to marka której synoninem są bez wątpienia styl i elegancja. Inspiracją jej twórcy - Jana Philippiego były liczne podróże po różnych zakątpach świata. Czerpał z nich wizje i pomysły, które później wykorzystał w swoich projektach. Philippi to nie tylko bogata oferta akcesoriów do domu, ale także upominków i dodatków biznesowych oraz intrygujących gadżetów dla najbardziej wymagających i poszukujących oryginalnych rozwiązań osób. Dla tej niemieckiej marki pracują najlepsi designerzy, którzy wykorzystując wyłącznie wysokiej jakości materiały tworzą produkty, które bez wątpienia zachwycają formą i urzekają swoim pięknem. Świadectwem uznania w świecie designu jest fakt, że produkty Philippi znalazły się m.in. w Muzeum Sztuki Współczesnej w Nowym Jorku.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...