Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Chef'n
Kod producenta: 102-159-017-E
Realizacja zamówienia: Zapytaj Obsługę o Czas Wysyłki!
Chef'n
Cena:
144,00 PLN

Praktyczny, oryginalny i co ważniejsze praktyczny wyciskacz do cytrusów Chef'n pozwoli w łatwy i szybki sposób wycisnąć sok z cytrusów. Przypomina kształtem prasę do czosnku, a konstrukcja taka pozwala na wyciskanie soku z użycie mniejszej ilości siły, co jest o ok 20% skuteczniejsze aniżeli tradycyjne wyciskarki. Wykonany z tworzywa sztucznego i stali nierdzewnej.

Firma Chef'n rozpoczęła działalność dwadzieścia pięć lat temu, od pierwszych projektów bazując na zasadzie, że produkty do kuchni mogą być dużo bardziej funkcjonalne, dużo łatwiejsze w obsłudze, dużo bardziej zabawne i dużo ładniejsze. Od samego początku produkty Chef'n znajdują uznanie w domach ludzi głodnych marki, która stała się synonimem smakowitej genialności. Po latach widać już, że początkowe założenia były słuszne. Kolejne przedstawiane produkty zdobywają uznanie i podziw wśród konsumentów i wśród jury międzynarodowych konkursów wzornictwa przemysłowego. Zespół projektantów marki Chef'n wciąż pełen jest świeżych pomysłów na innowacyjne produkty. Jednocześnie wprowadzane są nowe technologie wykonania i udoskonalane techniki projektowania.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...