Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: RIG-TIG by Stelton
Kod producenta: Z00037
Realizacja zamówienia: Zazwyczaj do 3 dni
RIG-TIG by Stelton
Cena:
85,00 PLN

RIG-TIG by Stelton to nowoczesna marka wyposażenia kuchennego, której filozofia to 100% funkcjonalności i zero kompromisu jeżeli chodzi o projekt. RIG-TIG to pomysł grupy międzynarodowych projektantów, których ideą jest to, aby uczynić nasze życie łatwiejszym. Produkty RIG-TIG pozwalają zaoszczędzić cenny czas, miejsce w kuchnii i sprawić, że wiele codziennych czynności będzie jeszcze łatwiejszych. Prosty i minimalistyczny design oraz ciepła kolorystyka doskonale wpisuje się w typowy skandynawski design. RIG-TIG to także troska o środowisko naturalne. Wszędzie tam gdzie jest to możliwe, do produkcji używa się wyłącznie naturalnych produktów takich jak bambus czy ścinki drewna, a opakowanie zredukowano do niezbędnego minimum, a każde jest w pełni biodegradowalne.

Zestaw do czyszczenia karafki RIG-TIG by Stelton zaprojektowała grupa Formfjord. Ten innowacyjny i funkcjonalny zestaw jest odpowiedzią na trudność w czyszczeniu karafek, wazonów i innych szklanych oraz wysokich pojemników. Sposób działania jest banalnie prosty (polecamy film) - odrobina płynu do mycia, woda - wkładamy łańcuch, potrząsamy karafką i gotowe. Pozwoli to usunąć wapń i osady bez ryzyka uszkodzenia szkła i zarysowań. Wykonanie: silikon, tworzywo PC, stal nierdzewna. Wysokość 5,8 cm, średnica 6,5 cm.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...