Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: RIG-TIG by Stelton
Kod producenta: Z00101
Realizacja zamówienia: Zazwyczaj do 3 dni
RIG-TIG by Stelton
Cena:
85,00 PLN

RIG-TIG by Stelton to nowoczesna marka wyposażenia kuchennego, której filozofia to 100% funkcjonalności i zero kompromisu jeżeli chodzi o projekt. RIG-TIG to pomysł grupy międzynarodowych projektantów, których ideą jest to, aby uczynić nasze życie łatwiejszym. Produkty RIG-TIG pozwalają zaoszczędzić cenny czas, miejsce w kuchnii i sprawić, że wiele codziennych czynności będzie jeszcze łatwiejszych. Prosty i minimalistyczny design oraz ciepła kolorystyka doskonale wpisuje się w typowy skandynawski design. RIG-TIG to także troska o środowisko naturalne. Wszędzie tam gdzie jest to możliwe, do produkcji używa się wyłącznie naturalnych produktów takich jak bambus czy ścinki drewna, a opakowanie zredukowano do niezbędnego minimum, a każde jest w pełni biodegradowalne.

Multifunkcyjny obierak do warzyw i owoców RIG-TIG by Stelton zaprojektowała grupa HolmbäckNordentoft. Ideą przy tworzeniu tego projektu była przede wszystkim prostota i funkcjonalność, aby w jednym narzędziu wykorzystać maksymalnie najwięcej funkcji przy stosunkowo niewielkich rozmiarach. Obieraczka posiada 3 funkcje - można obierać warzywa, robić z nich cienkie paski do dekoracji Julienne oraz czyścić z zabrudzeń. Szerokość 11 cm. Wykonanie: stal nierdzewna, tworzywo ABS.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...