Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Chef'n
Realizacja zamówienia: Zazwyczaj do 3 dni
Chef'n
Cena:
123,90 PLN

Firma Chef'n rozpoczęła działalność dwadzieścia pięć lat temu, od pierwszych projektów bazując na zasadzie, że produkty do kuchni mogą być dużo bardziej funkcjonalne, dużo łatwiejsze w obsłudze, dużo bardziej zabawne i dużo ładniejsze. Od samego początku produkty Chef'n znajdują uznanie w domach ludzi głodnych marki, która stała się synonimem smakowitej genialności.Po latach widać już, że początkowe założenia były słuszne. Kolejne przedstawiane produkty zdobywają uznanie i podziw - i wśród konsumentów, i wśród jury międzynarodowych konkursów wzornictwa przemysłowego.Zespół projektantów marki Chef'n wciąż pełen jest świeżych pomysłów na innowacyjne produkty. Jednocześnie wprowadzane są nowe technologie wykonania i udoskonalane techniki projektowania.

INFORMACJE O PRODUKCIE

Otwieranie puszek od dziś nie musi być trudne. Ten unikalny otwieracz zaprojektowany przez designerów marki Chef'n posiada opatentowany system grzechotkowy, dzięki któremu do otwarcia puszki potrzebna jest tylko jedna ręka. Wystarczy przebić wieczko tnącym kółkiem otwieracza, a następnie ściskać rączki jak nożyczka. Kilka ruchów pozwoli na szybkie jej otwarcie. Wrączkę wbudowany jest silny magnes, który możliwia bezpieczne i bezdotykowe podniesienie odciętego wieczka. Długość 16 cm.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...