Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Lurch
Kod producenta: LU-00010890
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciagu 1 do 4 dni
Lurch
Cena:
239,00 PLN

Wszystkie produkty Lurch mają jedną wspólną cechę, którą są autorskie rozwiązania w dziedzinie gotowania i przyrządzania potraw. Firma cały czas śledzi nowe trendy podążając z duchem czasu i rozwijając swoją ofertę Funkcjonalność i jakość są tutaj priorytetem, a precyzja wykonania wyróżnia Lurch na tle innych firm.

INFORMACJE O PRODUKCIE


Palnik Gazowy z podstawką idealnie nadaje się do przygotowania takich dań jak creme brulee. Doskonały do karmelizowania cukru czy przyrumienienia potrawy. Posiada płynną regulację wielkości płomienia. Można także naciskając mały, okrągły przycisk z boku ustawić na ogień ciągły. Palnik posiada blokadę, zabezpieczającą przed przypadkowym włączeniem np. przez dzieci. Możliwość uzupełnienia gazu, palnik osiąga temperaturę do 1300 st. C.
Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...