Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Lekue
Realizacja zamówienia: Zazwyczaj do 3 dni
Lekue
Cena:
66,00 PLN

 

Lekue jest dziś światowym liderem w projektowaniu i produkcji akcesoriów kuchennych z silikonu, który jako pierwszy na świecie opatentował i wprowadził na rynek najdoskonalszą do dziś formę silikonu - platinum. Wytrzymuje on bardzo duży zakres temperatur od –60 do +280 stopni, co pozwala na bardzo szerokie zastosowanie produktów wykonanych z tego materiału. W produktach Lekue można piec, gotować na parze, chłodzić, mrozić, a wszystko z zachowaniem wartości odżywczych przygotowywanych posiłków i trwałości samych naczyń. Lekue sukces swoich produktów zawdzięcza nie tylko samemu materiałowi, ale również nowoczesnemu, funkcjonalnemu, przyciągającemu wzrok wzornictwu i żywej, radosnej kolorystyce.

 

Informacje o produkcie


Silikonowe formy Lekue do lizaków, czekolady i innych słodyczy. Wystarczy napełnić ją różnokolorową czekoladą, lukrem, lodowym sorbetem, karmelem czy też inną słodką masą, dodać patyczki i poczekać, aż zawartość stwardnieje. Silikonowa, giętka forma pozwoli bez trudu wyjąć gotowe słodkości. Z jej pomocą można stworzyć niepowtarzalne, wielkanocne jajka. W zestawie znajduje się kolorowania i wycinarka (na spodzie pudełka). Wykonanie: silikon platinum, wymiary 17,5 x 30 x 0,7 cm.


Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...