Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Lekue
Kod producenta: 0240100SURM033
Realizacja zamówienia: Zazwyczaj do 3 dni
Lekue
Cena:
39,90 PLN


Zestaw 6 kolorowych foremek do muffinów - 2 zielone, 2 różowe i 2 pomarańczowe. Umożliwiają pieczenie bez tłuszczu, a nieprzywieralna powłoka pozwala łatwo wyciagnąc wypieki. Silikonowe formy są lekkie, elastyczne i bardzo wytrzymałe. Można w nich piec w temperaturze do 220 stopni i myć je w zmywarce. Wymiary: 7 x 3,5 cm. 

Lekue jest dziś światowym liderem w projektowaniu i produkcji akcesoriów kuchennych z silikonu, który jako pierwszy na świecie opatentował i wprowadził na rynek najdoskonalszą do dziś formę silikonu - platinum. Wytrzymuje on bardzo duży zakres temperatur od –60 do +280 stopni, co pozwala na bardzo szerokie zastosowanie produktów wykonanych z tego materiału. W produktach Lekue można piec, gotować na parze, chłodzić, mrozić, a wszystko z zachowaniem wartości odżywczych przygotowywanych posiłków i trwałości samych naczyń. Lekue sukces swoich produktów zawdzięcza nie tylko samemu materiałowi, ale również nowoczesnemu, funkcjonalnemu, przyciągającemu wzrok wzornictwu i żywej, radosnej kolorystyce.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...