Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: J-me
Realizacja zamówienia: Zazwyczaj do 3 dni
J-me
Cena:
269,00 PLN

 


Wzornictwo J-me charakteryzuje humorystyczne, często frywolne podejście do projektowanych przedmiotów. Firma opiera swoją działalność na dwóch liniach produktów: elementach wyposażenia wnętrz oraz serii prezentowej. Zdecydowanie spokojniejszą linię z elementami wyposażenia wnętrz uzupełnia zabawna, projektowana z przymrużeniem oka kolekcja prezentów. Obie części asortymentu łączą jednak wysokie walory użytkowe produktów. Stojak na piloty Cozy prosty lecz niesamowicie poręczny i przydatny przedmiot najlepiej obrazuje jak praktyczne potrafią być projekty biura znad Tamizy. Krótkie serie produktów i częsta zmiana asortymentu J-me powoduje, że przedmioty oferowane przez brytyjskiego producenta stają się oryginalnymi, niepowtarzalnymi akcesoriami, które ozdobią biuro i mieszkanie.

j-me original design prosto z UK


Buty porozrzucane na podłodze? Mamy na to radę! Studio znad Tamizy J-me opracowało bardzo pomysłowe rozwiązanie do przechowywania obuwia. Wieszak do obuwia wykonany została ze stali nierdzewnej. Pozwala na przechowanie butów nad ziemią, co oszczędza cenne miejsce na podłodze. Listwa, pozwala przechowywać do 3 par butów. Stanowi nie tylko praktyczny, ale też ciekawy dodatek w każdym wnętrzu. Dostępny również w wersji stojącej. Długość 70 cm, szerokość 14 cm. Dostępny również w wersji szerszej 120 cm.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...