Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Zassenhaus
Realizacja zamówienia: 1-4 dni
Zassenhaus
Cena:
55,90 PLN

 

Od chwili założenia firmy Zassenhaus w 1867 roku wysoka jakość produktów i bogaty know-how pozwoliły jej osiągnąć sukces i stworzyć kolekcję funkcjonalnych artykułów kuchennych. Każdy, kto miał już okazję poznać produkty Zassenhaus, ten zna ich jakość oraz pasję z jaką zostały zaprojektowane i wyprodukowane. Koneserzy designu zachwycają się ponadczasowym pięknem i elegancją kolekcji a także nieprzeciętną wytrzymałością produktów, kucharze natomiast doceniają precyzję działania oraz doskonały smak i zapach, uzyskiwany podczas ręcznego mielenia.Produkty Zassenhaus spełniają oczekiwania współczesnych kucharzy amatorów i profesjonalistów. Gotowanie i zdrowe żywienie jest modne, a dzięki młynkom i naczyniom Zassenhaus także bardzo wygodne i estetyczne.

 

INFORMACJE O PRODUKCIE

Deska do krojenia wykonana z naturalnego drewna kauczukowego. Na jej obwodzie znajduje się niewielki rowek, który zatrzymuje soki z krojonych produktów. Deska posiada wygodny uchwyt. Drewno kauczukowe posiada dość gęste słoje i zwartą strukturę, dzięki czemu jest nizwykle trwałe i wytrzymałe. Aby deska zachowała swoje walory jak najdłużej, raz na jakiś czas zaleca się smarowanie jej olejem jadalnym. Wymiary 39x24 cm, wysokość 2 cm.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...