Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Stelton
Kod producenta: X-210-8
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciągu 1 do 4 dni
Stelton
Cena:
899,00 PLN

Kolekcja EMMA to zupełnie nowy styl wzornictwa marki Stelton stworzony przez zespół projektantów HolmbäckNordentoft. Widać tu wyraźne nawiązanie do klasycznego stylu retro, który jest typowy w skandynawskich projektach. Seria EMMA powstała z wykorzystaniem stali, drewna i porcelany w silnych choć jednocześnie prostych kształtach. Całość dopełnia idea innowacyjnego designu, która nadaje każdemu elementowi walorów użytkowych. Bezprzewodowy czajnik elektryczny EMMA to niezwykle estetyczny i atrakcyjny projekt, który stanowi świetne uzupełnienie całej linii. Wyposażony został z filtr chroniący przed kamieniem i osadami, włącznik bezpieczeństwa przed włączeniem urządzenia na sucho oraz automatyczny system wyłączania po zagotowaniu. Wymiary: pojemność 1.2 l (1200 ml), wysokość 25 cm, szerokość 20 cm. Kolor: szary. Wykonanie: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne, drewno. Projekt: HolmbäckNordentoft. Kolekcja: danish modern 2.0. Czajnik w wersji matowej.

stelton to duńska marka - producent ekskluzywnych produktów w skandynawskim stylu. Piękno i dobry smak to jedne z podstawowych cech charakterystycznych tej marki. Unikalne wzornictwo jest najlepszym świadectwem doskonałego gustu i wysokiej klasy designu na świecie. Użytkowa forma wyrobów stelton pozwala wykorzystywać je na co dzień. Duński design jest uznany od wielu lat od Japonii po USA.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...