Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Stelton
Kod producenta: C-4-24
Realizacja zamówienia: Wysłany w Ciągu 10 do 14 dni
Stelton
Cena:
2149,00 PLN

a stelton of mine


stelton to duńska firma - producent ekskluzywnych produktów w skandynawskim stylu. Piękno i dobry smak to jedne z podstawowych cech charakterystycznych tej marki. Unikalne wzornictwo jest najlepszym świadectwem doskonałego gustu i wysokiej klasy designu na świecie. Użytkowa forma wyrobów stelton pozwala wykorzystywać je na co dzień. Duński design jest uznany od wielu lat od Japonii po USA.

 

Informacje o produkcie

 

Kolekcja Chaco Stelton Norstaal - design Tias Eckhoff

 

Kolekcja Chaco zaprojektowana została w 1990 roku. To klasyka gatunku, oferuje eleganckie i atrakcyjne linie proste na całej długości dla każdej części wzoru. Jest idealnie dopasowana do klasycznych form. Wszystkie części Chaco leżą na stole w sposób niezwykle wyważony. To przykład klasycznego, skandynawskiego designu. Sztućce otrzymały miejsce w stałej kolekcji International Design Museum w Londynie. Wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10. Komplet dla 4 osób: 4 x łyżeczka, łyżka stołowa, widelec, nóż.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...