Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Gense
Kod producenta: 20597
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciagu 14 do 21 dni
Gense
Cena:
799,00 PLN

Firma GENSE została założone w 1856 roku przez Gustava Erikssona. Jest dziś kojarzona na świecie z wysoką jakością sztućców, które swoją wyjątkową formą upiększają nasze codzienne życie. Długa historia, a co za tym idzie tradycja, uczyniły GENSE jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek europejskich. Jej produkty cenione są za innowacyjny charakter i niebanalną formę. Od 1992 roku nosi tytuł "Dostawcy na Dwór Królewski Króla Szwecji", co świadczy o doskonałej jakości jej wyrobów. Co warto wiedzieć, sztućce GENSE zdobią stoły podczas corocznej gali z okazji wręczania Nagród Nobla w Sztokholmie.


Sztućce z linii GENSE Twist to odpowiedź na najnowsze trendy w designie. Ta kolekcja sztućców przeznaczona jest dla tych, którzy podążają za najnowocześniejszymi trendami w zakresie nakryć stołowych. Wykonane zostały z najwyższej jakości, bezniklowej stali nierdzewnej, a noże dodatkowo utwardzono. Zestaw przeznaczony dla 4 osób, składa się z 16 elementów: 4 x łyżeczka deserowa, 4 x łyżka stołowa, 4 x widelec, 4 x nóż. Można myć w zmywarce. Wersja ze stali polerowanej.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...