Wczytuję dane...
Produkt dostępny!
1.00 kpl.

Producent: Blomus
Kod producenta: 63450
Realizacja zamówienia: Wysłany w Ciągu 24 godzin
Blomus
Cena:
189,00 PLN

Mieszadełka lodowe MESCO marki Blomus to niezwykle praktyczne i pomysłowe rozwiązanie, które pozwoli bardzo estetycznie i elegancko schłodzić drinka, herbatę czy sok. Zestaw składa się z czterech mieszadełek i silikonowej formy. Zasada działania jest banalnie prosta - umieszczone w formie mieszadełka zalewa się wodą, następnie mrozi. W ten sposób uzyskuje się kostki lodu, które niczym na patyczkach umieszcza się w szklance. Mesco to propozycja dla osób poszukujących eleganckich i stylowych gadżetów. Wymiary: długość 21.5 cm. Wykonanie: stal nierdzewna 18/10 w wykończeniu matowym, tworzywo, silikon.
Blomus to niemiecka marka produktów z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10 wytwarzanych przez firmę sks designe. Marka znana i rozpoznawalna jest w kilkudziesięciu krajach na świecie.Projekty niemieckiej firmy Blomus świadczą o wysokiej pozycji bauhausowskich tendencji w niemieckim designie. Okazuje się, że potrzeba tworzenia według zasady „forms follow function” jest tutaj jak najbardziej odpowiednia. Projektanci Blomusa preferują proste figury geometryczne, unikają też ornamentów i zdobień. Dekoracyjność produktów to niewątpliwa zasługa kontrastu pomiędzy technologicznie okiełznanym metalem, a zamiłowaniem do prostoty formy z jednoczesnym podkreśleniem ich praktyczności. W przypadku Blomusa istnieje dostrzegalna harmonia pomiędzy formą, a funkcją, która nie kojarzy się jednak ze stylistycznym chłodem. Hasło „Living Function” wyznacza cel, określając tym samym wymagania wobec designerskich rozwiązań, które odznaczają się nie tylko ciekawą formą, ale też profesjonalnym wykonaniem i wykończeniem.

 

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...