Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Stelton
Realizacja zamówienia: Zazwyczaj do 3 dni
Stelton
Cena:
167,00 PLN

Filiżanki z serii Visby zaprojetował Kim Buck. Prezentują surowy, skandynawski styl, który opiera się na łagodnych liniach i delikatnej bieli porcelany. Idealnie pasują do ascetycznego i nowoczesnego wnętrza. Filiżanki z podstawkiem charakteryzują się oryginalnym kształtem uchwytu. Polecamy również pozostałe produkty z serii Visby. Wysokość 10,8 cm, pojemność 150 ml. Komplet 2 filiżanek z podstawkami.

stelton to duńska firma - producent ekskluzywnych produktów w skandynawskim stylu. Piękno i dobry smak to jedne z podstawowych cech charakterystycznych tej marki. Unikalne wzornictwo jest najlepszym świadectwem doskonałego gustu i wysokiej klasy designu na świecie. Użytkowa forma wyrobów stelton pozwala wykorzystywać je na co dzień. Duński design jest uznany od wielu lat od Japonii po USA.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...