Wczytuję dane...
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ

DOSTAWA

Wszystkie zamówienia wysyłamy kurierem DPD z gwarancją dostawy w następnym dniu roboczym. 

Kurier DPD podejmuje doręczenie przesyłki w następnym dniu roboczym od jej nadania w godzinach 9.00 do 17.00. W przypadku kiedy kurier nie zastanie odbiorcy pod wskazanym adresem pozostawia awizo i podejmuje drugą próbę doręczenia w kolejnym dniu roboczym. Zachęcamy również do śledzenia statusu Państwa przesyłki na stronie www.dpd.com.pl. Numer listu przewozowego otrzymają Państwo w wiadomości potwierdzającem wysyłkę zamówienia. Koszty dostawy:

 

Poniżej 299,00 zł Powyżej 299,01 zł  

Płatność z góry

Paczka płatna przy odbiorze

 

15,00 zł *

19,00 zł

0,00 zł *

0,00 zł

Odbiór osobisty w siedzibie firmy

Zamówienia złożone w naszym sklepie można odebrać osobiście w siedzibie firmy In Design, ul. Poznańska 52, 60-185 Skórzewo k/Poznania.

Dostawa w sobotę

W sytuacjach pilnych lub na prośbę Klienta możliwe jest doręczenie przesyłki również w sobotę. W takiej sytuacji należy wcześniej skontaktować się z Działem Obsługi Klienta w celu zorganizowania takiego zlecenia. Jednocześnie w przypadku skorzystania z takiej usługi naliczany jest dodatkowy koszt do przesyłki w wysokości 45 zł. 

Dostawa za granicę

Na życzenie Klienta zamówienia wysyłamy zagranicę. Na terenie Unii Europejskiej koszt każdej paczki wynosi 150 zł i obejmuje koszt dostawy jednej paczki, której waga nie przekracza 15 kilogramów. W przypadku wysyłki większych przesyłek koszt dostawy ustalany jest indywidualnie. W tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt z Działem Obsługi Klienta. Warunkiem realizacji takiego zamówienia jest jego opłacenie - paczki zagraniczne nie są realizowane z opcją płatności przy odbiorze.

PŁATNOŚĆ
Wszystkie ceny w Sklepie są cenami brutto, zawierającymi podatek od towarów i usług (VAT).
Sklep przewiduje następujące rodzaje płatności:
- przelew tradycyjny na konto bankowe
- płatność DotPay.pl - szybka płatność elektroniczna
- płatność PayPal.pl
- za pobraniem przy odbiorze
Numer rachunku bankowego firmy In Design obsługującej sklep DesignForHome.pl
ING Bank Śląski, nr rachunku: 44 1050 1520 1000 0090 6528 8780

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...