Wczytuję dane...

Zestawy Obiadowo-Kawowe

Celebrowanie wspólnych posiłków z rodziną w domowym zaciszu jest bardzo ważne i pozwala budować zdrowe, długofalowe relacje, dające wszystkim domownikom satysfakcję oraz spełnienie. Dlatego też w każdym domu powinna się znaleźć rodzinna zastawa, która będzie używana nie tylko od święta, ale również na co dzień. W ten sposób przy wspólnym stole zagości podniosły nastrój oraz wytchnienie od codziennej bieganiny i obowiązków, a wypicie zwykłej porannej kawy, może stać się prawdziwym doznaniem zmysłowym. Piękne zestawy obiadowo-kawowe to również wyraz szacunku dla gości podejmowanych w naszym domu.

Czytaj dalej...

Od klasyki do ekstrawagancji

Wśród naszych serwisów obiadowo-kawowych każda gospodyni domowa znajdzie coś dla siebie. Dla tradycjonalistek i miłośniczek minimalizmu przygotowaliśmy klasyczną białą zastawę z okrągłymi talerzami i spodkami. Taka zastawa będzie pasowała do wystroju każdej jadalni. Mamy jednak również w swoim asortymencie zestawy bardziej nowoczesne, wykonane z polotem i fantazją, w niekonwencjonalnych kształtach i wzorach. Jeśli chcesz zaprosić do swojej kuchni odrobinę nonszalancji, to idealnie trafiłeś.

Wszystko, co potrzebne w twoim domu

Prezentowane zestawy obiadowe składają się, zarówno z płaskich, jak i głębokich talerzy, a także z talerzyków śniadaniowych oraz mis przeznaczonych na sałatki i inne przekąski. Z kolei zestawy kawowe zawierają filiżanki wraz ze spodkami, a także cukiernice, naczynia na mleko oraz dzbanki na kawę lub herbatę. Nasze serwisy to kompletne wyposażenie, które zaspokoi twoje potrzeby, nawet w przypadku nagłego pojawienia się niezapowiedzianych gości. Komplety zazwyczaj przeznaczone są dla sześciu osób, co w pełni wystarcza dla całej rodziny.

Funkcjonalność i trwałość

Naczynia wykonywane są ze szlachetnej, białej porcelany, która, choć uważana za kruchą, jest naprawdę odporna i może być z powodzeniem używana przez lata. Wszystkie naczynia są mocne, niepodatne na działanie skrajnych temperatur i można je bez problemu myć w zmywarce. Serwisy uświetnią każdy stół za sprawą swej nienagannej i majestatycznej prezencji.

Sortuj według: Wyświetl po produktów

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...