Wczytuję dane...

Zapachy do Wnętrz

Salon, w którym czas spędza się z prawdziwą przyjemnością jest miejscem, które dostarcza uczty wszystkim zmysłom, dlatego urządzając go nie można zapomnieć o zapachach! Wystarczy, że przypomnimy sobie miejsca, które zrobiły na nas największe wrażenie – czyż nie czarowały nas między innymi właśnie przepięknym zapachem? Warto sprawić, by salon stał się właśnie takim pomieszczeniem – znakomicie mogą w tym pomóc zapachy dostępne w tym dziale. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z nimi!

Oferowane przez nas zapachy do salonu należą do najbardziej wyrafinowanych na rynku! Oferujemy dyfuzory zapachowe, zapachy w sprayu oraz świece zapachowe, dzięki czemu każdy znajdzie metodę nadania swojemu salonowi cudownego zapachu, która najbardziej mu pasuje. Używając tych produktów, mają Państwo pewność, że Wasz salon będzie tchnął iście magiczną wonią przez naprawdę długi czas. Dostępne zapachy to między innymi połączenie drzewa sandałowego i jaśminu, figa oraz sosna nordycka. Są to wonie niezwykle wysmakowane, które w połączeniu z pięknymi meblami i dekoracjami uczynią salon miejscem prawdziwie niezwykłym. Otaczanie się pięknymi zapachami to świetny pomysł z punktu widzenia samopoczucia na co dzień – nic tak nie koi skołatanych nerwów po trudnym dniu pracy, jak kontakt z przepięknymi aromatami! Serdecznie zapraszamy do wypróbowania wszystkich dostępnych w tym dziale zapachów – jesteśmy pewni, że znajdą wśród nich Państwo co najmniej jeden, który prawdziwie pokochacie!

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...