Wczytuję dane...

Ręczniki Łazienkowe

Ręczniki są obowiązkowym wyposażeniem każdej łazienki, lecz poza aspektami funkcjonalnymi wpisują się też często w design całego pomieszczenia. W naszej ofercie znajdziesz ręczniki różnej wielkości i kolorów, które mogą się wpisać zarówno w klasyczny, jak i nowoczesny styl łazienki. Poza rozmiarem ręczniki różnią się wzorami oraz gramaturą, uzależnioną od tego do czego będą przeznaczone. Niezmiennie są one jednak wykonane z przyjemnego i miękkiego materiału, co jest szczególnie istotne, bowiem po porannej czy wieczornej kąpieli gwarantują także odczuwanie pełnego komfortu i przyjemności przy wycieraniu się. Mniejsze ręczniki doskonale nadają się do szybkiego przetarcia rąk czy twarzy, podczas gdy większe ręczniki pozwolą owinąć nimi całe ciało po prysznicu lub kąpieli. 

Czytaj więcej

Mniejsze ręczniki do rąk są znakomitym rozwiązaniem w okolicy umywalki, gdzie umieszczone na wieszaku czy pobliskim kaloryferze będą się znajdowały zawsze w zasięgu. W ciągu dnia wielokrotnie myjemy ręce - czy to przy okazji posiłku, a także po powrocie z dworu, zatem warto zaopatrzyć się w odrębny ręczniczek do tego przeznaczony. Dzięki temu unikniemy sytuacji w której główny ręcznik w łazience jest akurat mokry lub dopiero szykujemy się do kąpieli i nie chcemy go wcześniej zmoczyć.

Ręczniki kąpielowe są większych rozmiarów i przeważnie grubsze, by jeszcze lepiej chłonąć wodę. Przy okazji ich wykończenie sprawia często, że wycieranie skóry przeradza się także w delikatny masaż. Sprawdzą się doskonale w codziennym użytku w łazience, jak i do zabrania ze sobą na przykład przy okazji wypadów na basen. Jeszcze innym rozwiązaniem mogą się okazać pośrednich rozmiarów ręczniki łazienkowe, które są znacznie większe niż te do rąk, lecz mniejsze i nie tak grube jak ręczniki kąpielowe. Są one bardzo przydatne, bowiem można z nich skorzystać na przykład po obmyciu twarzy czy szybkim prysznicu w upalne dni. Dzięki swojej gramaturze szybko schną i można z nich korzystać w ciągu całego dnia, jako uzupełnienia do ręczniczków do rąk.

Ciekawym punktem naszego asortymentu są specjalne zestawy kilku ręczników dla gości. Jest to bardzo praktyczne, a zarazem eleganckie rozwiązanie. Z pewnością goście docenią specjalnie ułożone dla nich ręczniki w łazience, ale i dla gospodarza to spora wygoda, bowiem będzie przygotowany na każdą okazję. W ofercie naszego sklepu znajdują się wysokiej jakości ręczniki, komfortowe w kontekście prania, a jednocześnie trwałe i wytrzymałe. Są także wykonane z materiałów, które zapewniają miękkość i delikatność.

Sortuj według: Wyświetl po produktów

    Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

    Okazje.info
    Pobieranie danych...