Wczytuję dane...

Pojemniki Hermetyczne

Urządzając własną kuchnię trzeba dobrać mnóstwo elementów. Meble, sprzęty kuchenne, całe wyposażenie musi do siebie pasować. Na rynku można znaleźć wiele dekoracji w różnych stylach, o różnych kształtach i kolorach. Szeroka gama produktów daje wybór i inspiruje do stworzenia własnej kuchni marzeń. Wśród różnych pojemników, dzięki którym z łatwością można utrzymać ład i porządek warto zwrócić uwagę na pojemniki hermetyczne pozwalające zachować żywności świeżość na dłużej.

Czytaj więcej ...


Wystrój kuchni zależy od wielu małych elementów. Organizując kącik dla kawy i herbaty należy zwrócić szczególną uwagę na jakość wykonania pojemników i ich szczelność, która przedłuży ich aromat. Oprócz znakomitego wykonania równie ważny jest wygląd. Eleganckie dodatki kuchenne nadają całej kuchni szyku i definiują jej styl. Pojemniki hermetyczne na kawę i herbatę mogą być pięknym dodatkiem, a jeśli przy tym spełniają swoją funkcję będzie to najlepszy wybór. 


Pojemniki hermetyczne oferowane w naszym sklepie to produkty najwyższej jakości produkowane dla firm klasy premium. Marki takie jak House Doctor czy Stelton Søren Refsgaard to gwarancja zadowolenia klienta. Pojemniki są wykonane w większości ze stali szlachetnej, a pozostałe materiały użyte do wykończenia pojemników znakomicie uzupełniają ich eleganckie bryły. Szczelne pokrywy drewniane pięknie kontrastują z błyszczącą stalą, natomiast pojemniki pokryte papierem w różnych kolorach to nowoczesny i naturalny wygląd idealnie pasujący do minimalistycznych wnętrz. Pojemniki hermetyczne na kawę i herbatę produkowane przez Oficina ALESSI nawiązują swoim wzornictwem do owoców, a to oznacza, że w kuchni znajdzie się produkt współgrający z przeznaczaniem pomieszczenia. Warto też wspomnieć, że te pojemniki brały udział w prestiżowym konkursie Tea & Coffe Towers dla architektów wzornictwa przemysłowego.


Przechowywanie kawy i herbaty w szczelnym pojemniku hermetycznym jest bardzo ważne. Odpowiednie ich przechowywania pozwala zachować smak i aromat na dłużej, przez co można cieszyć się ich wszystkimi walorami smakowymi długo po zakupie. Filiżanka aromatycznej herbaty lub kubek pobudzającej kawy to doskonały początek dnia. Używając do przechowywania produktów najwyższej jakości można uczynić codzienne rytuały jeszcze bardziej przyjemnymi. Nie ważne czy w pojemnikach hermetycznych będzie przechowywana herbata liściasta czy w torebkach, każda zasługuje na specjalne traktowanie. Piękny pojemnik, szczelnie zamykany pozwoli zachować aromat wydobywający się z listków każdej herbaty. Kawa mielona lub ziarnista również potrzebuje szczelnego i suchego pojemnika, aby jej zalety nie cierpiały podczas długiego przechowywania.

Sortuj według: Wyświetl po produktów

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...