Wczytuję dane...

JADALNIA

Dawniej, głównym wyposażeniem jadalni był zestaw talerzy, komplet sztućców niekoniecznie z jednej serii i waza do zupy. Natomiast śluby były dobrą okazją do podarowania nawet kilku zastaw czy serwisów do kawy, głównie z powodu braku innych pomysłów na prezenty. Te czasy już minęły, co widać chociażby przechadzając się po sklepach z wyposażeniem wnętrz, którym asortymentu nie brakuje. Nawet ciężko sobie wyobrazić, co może zawitać na naszym jadalnianym stole. 

Kto z nas nie chce mieć imponującej jadalni w święta, urodziny czy na chrzciny dziecka? Same talerze, choćby najładniejsze, sprawy nie załatwią.

Co jest niezbędnym wyposażeniem jadalni?

Jadalnia jest bardzo ważnym miejscem w naszym domu, gromadzi rodzinę razem, tam się rozmawia, wymienia poglądy, organizuje wszystko, co dla nas ważne. Nie może więc pozostać zlekceważone jej wyposażenie. Oczywiście, że musi być stół, najlepiej rozkładany, by pomieścił więcej osób, ale też  nie da się obejść bez krzeseł. Te najlepiej żeby były wygodne, ważny jest też materiał, z którego są wykonane, łatwy w czyszczeniu lub plamoodporny.

Nowoczesna jadalnia to też liczne akcesoria, dodatki. O zastawie stołowej, myślą wszyscy, łącznie z gośćmi, dlatego warto wspomnieć,  że może też ona być nie tylko praktycznym wyposażeniem jadalni, ale też dekoracyjnym. Skoro już wybieramy najładniejszą, to wyeksponujmy ją w ekskluzywnej, podświetlonej witrynie.

Co być może, a nie musi w jadalni?

Czy rzeczywiście, niektóre akcesoria do jadalni są zbędne czy nie, to temat do dyskusji, chociażby przy jadalnianym stole.

Przykładowo, dzbanek z podgrzewaczem sprawdzi się, gdy biesiadujemy długo, a nie chcemy co chwilę podgrzewać wody na herbatę. Natomiast piętrowa patera na ciasto wtedy się przyda, gdy ciasta jeść lubimy w dużych ilościach, ale nie chcemy by pojedyncze tace zastawiły nam cały stół. Także karafka dobrze się sprawdzi na stole, bo lepiej się prezentuje wśród naszej eleganckiej zastawy niż butelka z alkoholem.

Pamiętajmy, że nasz wysiłek w kompletowaniu akcesoriów do jadalni na pewno zostanie doceniony przez niejednego gościa naszego domu.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...