Wczytuję dane...

Kosze na Śmieci

Kuchnia jest pomieszczeniem, w którym szczególnie ważna jest dbałość o czystość, dlatego nie może obejść się bez kosza na śmieci. Oprócz oczywistej funkcji praktycznej, kosz może pełnić także funkcję dekoracyjną. Doskonale widać to po produktach tego typu dostępnych w naszym asortymencie, które urzekają naprawdę wspaniałym designem.

W naszym asortymencie mogą Państwo znaleźć kosze na śmieci o pojemności do kilku do kilkunastu litrów. Znajdują się wśród nich produkty takich szanowanych marek jak Simplehuman, Blomus, Typhoon i wielu innych. Na pewno urzeknie Państwa różnorodność eleganckich powierzchni, wśród których znajduje się między innymi matowa i polerowana stal i grafit. Wszystkie z nich przyciągają wzrok nienaganną prezencją, zaś na dłuższą metę ich największym atutem jest zdecydowanie trwałość.

Warto też zwrócić uwagę na różnorodne funkcje oferowanych przez nas koszy. Znajdują się wśród nich na przykład egzemplarze ze zgniatarką na odpady, która pozwala na oszczędzenie miejsca i redukcję wymiany worków. Taki kosz jest zatem doskonałą inwestycją ze względu na znacznie zmniejszone koszty użytkowania!

Oprócz koszy na śmieci, w tym dziale będzie można znaleźć także m.in. rewelacyjne kompostowniki firm Typhoon, Kilner i OXO. Wszystkie z nich są bardzo estetyczne i łatwe w czyszczeniu oraz posiadają rozwiązania, które minimalizują nieprzyjemny zapach. Są zatem równie nieodzowne, co oferowane przez nas kosze na śmieci.

Sortuj według: Wyświetl po produktów

    Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

    Okazje.info
    Pobieranie danych...