Spieniacze do Mleka
Wczytuję dane...

Spieniacze do Mleka

Każdy uwielbia zaczynać dzień od kawy z pianką. W przyszłości, jeśli chciałbyś cieszyć się tym smakołykiem, musiałbyś kupić ekspres do kawy, żeby ubić trochę piany. Istnieją teraz elektryczne spieniacze do mleka, które tworzą pyszną piankę do uzupełnienia porannego naparu. Są dziesięciokrotnie tańsze, skupiają się na wykonywaniu jednego zadania i robieniu tego dobrze - wytwarzaniu doskonałej piany. Mamy dwa rodzaje spieniaczy do mleka: dzbanek i spieniacz ręczny. Oba mają zdolność tworzenia piany, ale inaczej wykonują swoją pracę.

Mieszadełka ręczne podobne do różdżki - urządzenia są w zasadzie małymi trzepaczkami napędzanymi silnikiem, które napowietrzają mleko, pracując przy bardzo wysokich prędkościach. Najważniejsze jest to, że są niedrogie, łatwe do przechowywania. Wystarczy włożyć je do szuflady i można ich używać w dowolnym miejscu, ponieważ są zasilane bateriami. Można je stosować na zimnym mleku lub na gorącym i po prostu przestać ubijać, gdy osiągnie się wymaganą konsystencję, dają większą kontrolę niż inne rodzaje spieniaczy.

Dzbanki z kolei wyglądają trochę jak kompaktowy czajnik, zarówno podgrzewają, jak i spieniają mleko, używając małego pierścienia indukcyjnego w podstawie dzbanka i wbudowanej trzepaczki. Są zdecydowanie najbardziej wygodne i łatwe w użyciu - po naciśnięciu przycisku możesz po prostu odejść i pozwolić maszynie wykonać swoją pracę. Wiele z nich posiada szereg ustawień temperatury, a także możliwość wyboru objętości pianki, w zależności od tego, czy chcesz, powiedzmy, płaskiej bieli lub cappuccino. W niektórych przypadkach można podgrzać mleko bez ubijania go (dobre na gorącą czekoladę) lub przygotować zimną piankę (dobrą do koktajli mlecznych).

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie zarówno jeden, jak i drugi rodzaj spieniaczy do mleka w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Sortuj według: Wyświetl po produktów

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...