Wczytuję dane...

Zestawy Sztućców

Szykując przyjęcie dla rodziny czy przyjaciół oprócz przygotowania wspaniałego jedzenia, warto zadbać o wystrój i dekoracje stołu. Dekoracja nie musi być tworzona wyłącznie na święta, można tworzyć przyjęcia tematyczne z dopasowaniem zastawy stołowej do wybranego tematu. Nieodłącznym elementem towarzyszącym nam podczas, każdego posiłku są sztućce, które mogą stanowić dekorację samą w sobie.

Jeszcze kilkanaście lat temu na stołach królowały mocno zdobione zestawy sztućców często pochodzące z babcinych szuflad. Obecnie dominuje prostota i skandynawski styl. Jednak o ile kształty sztućców są proste to kolory mogą być bardzo intensywne. Nie zapominajmy mimo wszystko, że komplet sztućców powinien być dopasowany do zastawy stołowej oraz potraw, które będą serwowane. Warto zakupić większe zestawy, aby w przypadku niespodziewanych gości nie zabrakło nam noża czy widelca.

Oprócz stalowej klasyki, można zastanowić się nad zakupem sztućców w dość nieoczywistych kolorach takich jak np. złoty. Jest to kolor, który doskonale pasuje do białej zastawy i nadaje jej eleganckiego szyku. Sztućce w takim kolorze nie tylko idealnie będą nadawać się na przyjęcia świąteczne, ale również na celebracje ważniejszych momentów w gronie rodzinnym. Jednak, gdy serwowany jest zwyczajny regularny obiad opłaca się urozmaicić codzienny stół przez zastosowanie różnych barw. Sztućce obiadowe są dostępne w całej gamie intensywnych kolorów np. pomarańczowym, fioletowym czy żółtym.

Gdy za oknem panuje szaruga miło jest wprowadzić do jadalni trochę intensywność właśnie za pomocą kolorów. Dodatkowo sztućce obiadowe są bardzo dobrze wyprofilowane i wykonane z wysokiej jakościowo stali nierdzewnej. Jest to ważny aspekt, w przypadku używania sztućców codziennego użytku. Wysoka jakość zapewnienia długoletnie stosowanie bez widocznych zniszczeń. Oprócz tradycyjnych kompletów sztućców, warto posiadać w zanadrzu sztućce przeznaczone do konkretnych posiłków. Trzeba pamiętać, że do niektórych potraw dedykowane są specjalne komplety. Jedną z takich potraw, jest na pewno bardzo popularna pizza. Mało kto wie, ale sztućce do pizzy powinny zawierać ostry nóż z ząbkami, taki który ułatwi krojenie pizzy na mniejsze kawałki. Tak samo sztućce do steków zwierają w zestawie ostry nóż, ze względu na charakter potrawy. Nie da się pokroić grubego mięsa nożem do masła. Przy wyborze sztućców, trzeba zastanowić się czego najbardziej potrzebujemy i zdecydować się na komplet o odpowiedniej wielkości i wyglądzie oraz zastosowaniu.

Sortuj według: Wyświetl po produktów

    Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

    Okazje.info
    Pobieranie danych...