-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.HOLM
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Zestaw młynków do soli i pieprzu z drewna akacjowego czarny to eleganckie połączenie naturalnego materiału, minimalistycznej formy i codziennej funkcjonalności. Cylindryczna, prosta sylwetka oraz głęboki czarny kolor nadają kompletowi nowoczesny, wyrafinowany charakter, który doskonale wpisuje się zarówno w skandynawskie, jak i bardziej klasyczne aranżacje stołu. To subtelny, ale wyrazisty detal, który porządkuje przestrzeń i podkreśla estetykę nakrycia.
Młynki wykonano z drewna akacjowego z certyfikatem FSC™, co potwierdza odpowiedzialne pochodzenie surowca. Każdy egzemplarz posiada unikalne usłojenie, dzięki czemu zestaw zyskuje indywidualny charakter. Ceramiczny mechanizm mielący zapewnia trwałość i precyzyjne mielenie soli, pieprzu oraz suszonych przypraw, a regulowana, przekręcana podstawa pozwala łatwo dopasować grubość mielenia do własnych preferencji. Dyskretne oznaczenia S i Pna górze ułatwiają szybkie rozróżnienie zawartości. To funkcjonalne i stylowe akcesorium, które sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i podczas eleganckich kolacji.
Specyfikacja zestaw młynków do soli i pieprzu
• Materiał: drewno akacjowe FSC™, mechanizm ceramiczny
• Kolor: czarny
• Wysokość: 15,2 cm
• Kształt: cylindryczny
• Regulacja mielenia: tak, przekręcana podstawa
• Oznaczenia: litera S i P na górze
• Przeznaczenie: sól, pieprz, suszone przyprawy
• Zestaw: 2 sztuki