Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Rosendahl
Kod producenta: 38802
Realizacja zamówienia: Zazwyczaj 1 do 4 dni
Rosendahl
Cena:
63,00 PLN

Wkład do pojemnika na pieczywo Rosendahl z serii Grand Cru stanowi uzupełnienie pojemnika z tej samej serii, choć równie dobrze sprawdzi się do innych misek lub pojemników o średnicy 26 cm. Wkład z jednej strony wyścieła naczynia, z drugiej przykrywa zawartość. Wykonany został ze 100% bawełny. Można prać w pralce w temperaturze 30 stopni. Wymiary: średnica 26 cm.

Rosendahl jest dzisiaj jedną z najnowocześniejszych firm, zajmujących się designem w Danii, którą założył w 1984 roku Erik Rosendahl. Marka to źródło praktycznych projektów, które czynią codzienne życie łatwiejszym i bardziej eleganckim. Od unikalnych designów, poprzez innowacyjne akcesoria domowe, po profesjonalne przybory kuchenne - gama produktów firmy Rosendahl jest szeroka. Dzięki ich charakterystycznej, stylistycznej spójności przedmioty Rosendahl można znaleźć już w wielu nowoczesnych domach.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...