Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: WMF
Kod producenta: 0792629990
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciagu 1 do 4 dni
WMF
Cena:
889,00 PLN

Szybkowar WMF Perfect Plus to połączenie zaawansowanej technologii i nowoczesnego wzornictwa. Obudowa naczynia wykonana została z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10 Cromargan, która gwarantuje mu wyjątkową trwałość i odporność. Dno w technologii TransTherm® zapewnia szybkie nagrzewanie, doskonale gromadzi i rozprowadza ciepło po całym naczyniu, co zapewnia równomierny rozkład temperatury. Szybkowar Perfect Plus jest idealną propozycją dla osób które żyją i odżywiają się zdrowo. Posiada 2 poziomy gotowania (110°C i 119°C) - pozwala przygotować wszystko od mięsa, przez warzywa i ryby w bardzo krótkim czasie i co istotne z zachowaniem wartości odżywczych oraz smaku potraw. Naczynie działa na wszystkich typach kuchenek w tym na płytach indukcyjnych. Wyposażony jest w system automatycznego odprowadzania pary. Wymiary: pojemność 4,5 l (4500 ml), wysokość 13.5 cm, średnica 22 cm. Naczynie można myć w zmywarce bez pokrywy, którą łatwo można odłączyć.

WMF jest światowym liderem w produkcji wyposażenia z dziedziny "Stół i kuchnia" dla gospodarstw domowych oraz firm. W filozofii firmy jest ustanawianie nowych standardów i trendów. Założone w 1853 roku przedsiębiorstwo jest ogólnoświatowym dostawcą markowych produktów, które spełniają najwyższe wymagania w zakresie designu, jakości i funkcjonalności. U podstaw sukcesu firmy leży konsekwentna polityka dotycząca produktów. Wyróżniają się one nie tylko na niemieckim, ale również na międzynarodowym rynku. WMF to marka będąca synonimem elegancji, aczkolwiek prostoty połączonej z precyzją wykonania i najwyższą jakością wykorzystanych surowców. Każdy produkt musi spełniać surowe normy jakości w procesie produkcji, co sprawia, że ostatecznie do klienta trafia wyłącznie najlepszy towar.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...