Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: SÖDAHL
Kod producenta: 724533
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: Produkt na Zamówienie 10 - 21 dni
SÖDAHL
Cena:
319,00 PLN

Klasyczny szlafrok o lekkim, skandynawskim wyglądzie od duńskiej marki Sodahl wyprodukowany został w standardzie Oeko-Tex. Produkty posiadające ten certyfikat są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach, które mają negatywny wpływ na stan zdrowia. Nie posiadają m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azotowych i ekstrahowalnych metali ciężkich. Szlafrok świetnie nadaje się na leniwe poranki w weekendy, kiedy nie musisz się ubrać od razu, ale możesz zatrzymać się przy kawie. Tkanina jest ciepła i miękka i pięknie przylega do ciała. Produkt jest uniwersalny - zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Rozmiar S/M. Wykonanie: bawełna 80%, poliester 20%.

Firma SÖDAHL powstała w 1963 roku, w duńskim mieście Viborg. Jej założycielem jest Hans Jürgen Schöbel, którego założeniem od samego początku było tworzenie zgodnie z najnowszymi trendami i przy użyciu nowoczesnych i trwałych materiałów. Designerzy marki odbywają częste podróże do Paryża, Nowego Jorku czy Londynu, skąd czerpią inspiracje wykorzystywane w kolekcjach SÖDAHL. Oferta marki łączy w sobie współczesne trendy i skandynawski minimalizm.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...