Wczytuję dane...
Produkt dostępny!
1.00 szt.

Producent: Sirius
Kod producenta: 32363
Realizacja zamówienia: Wysłany w Ciągu 24 godzin
Sirius
Cena:
249,00 PLN

Marka SIRIUS istnieje od 1971 roku w duńskim mieście Allerød na północ od Kopenhagi. Firma specjalizuje się w oświetleniu domu oraz witryn sklepowych. Od kilku lat serca osób w całej Skandynawii i Europie podbija serią świetlnych ozdób świątecznych, które podążają za wciąż zmieniającą się modą, jak również wytyczają nowe trendy. Każdy produkt to elegancja i minimalizm, które doskonale wpisują się w idee skandynawskiego designu. Lampki i ozdoby nadają wnętrzom niepowtarzalnego charakteru i uroku, czyniąc świąteczny okres jeszcze bardziej magicznym.

Kurtyna świetlna AMELIA duńskiej marki Sirius składa się ze 150 energooszczędnych lampek w technologii LED. Zużywają one 60% mniej energii niż tradycyjne lampki. Zestaw pozwala stworzyć niezwykle piękną i urokliwą kurtynę o szerokości 1,5 i wysokości 1,2 metra. Zestaw można używać wewnątrz pomieszczeń. Zasilanie 24V - transformator w komplecie.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...