Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Gense
Kod producenta: 20658
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciagu 14 do 21 dni
Gense
Cena:
209,00 PLN

Ekskluzywny zestaw do homarów Focus Steel duńskiej marki Gense to propozycja dla prawdziwych koneserów i osób ceniących produkty najwyższej jakości. Ten elegancki komplet składa się z 4 specjalnie wyprofilowanych, podłóżnych łyżeczek, które zakończono haczykiem. Wykonanie: stal nierdzewna 18/8 w wykończeniu matowym.

Firma GENSE została założone w 1856 roku przez Gustava Erikssona. Jest dziś kojarzona na świecie z wysoką jakością sztućców, które swoją wyjątkową formą upiększają nasze codzienne życie. Długa historia, a co za tym idzie tradycja, uczyniły GENSE jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek europejskich. Jej produkty cenione są za innowacyjny charakter i niebanalną formę. Od 1992 roku nosi tytuł "Dostawcy na Dwór Królewski Króla Szwecji", co świadczy o doskonałej jakości jej wyrobów. Co warto wiedzieć, sztućce GENSE zdobią stoły podczas corocznej gali z okazji wręczania Nagród Nobla w Sztokholmie.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...