Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Cilio
Kod producenta: 273694
Realizacja zamówienia: Wysłany w Ciągu 1 do 4 dni
Cilio
Cena:
549,00 PLN

Kawiarka elektryczna Cilio AIDA wykonana została z polerowanej na wysoki połysk stali nierdzewnej. Klasyczna forma będzie idealnie wpisywać się w minimalistyczne jak również klasyczne kuchnie. Dzięki stacji dokującej możesz od dziś przygotować wyborne espresso w każdym miejscu. Całość składa się z dwóch części - dolnej do kawy oraz górnego dzbanka. Kawiarka na 6 filiżanek espresso - 300 ml. Wymiary: wysokość 26.5 cm, szerokość 11.5 cm. Zasilanie 230 V - 50 Hz - 480 Watt. Kawiarka posiada wbudowany podgrzewacz, który utrzymuje temperaturę kawy przez ok 30 minut. 

Firma Cilio powstała w 1993 roku w Solingen, od momentu założenia aż do dziś  nieustannie powiększa ofertę i rozwija się by jak najpełniej rozumieć i zaspokajać potrzeby współczesnych gospodarstw domowych. Początkowo produkcja skoncentrowana była na śródziemnomorskim stylu życia by w 2008 roku odsłonić nową, dużo szerszą ofertę.Dzisiejsze projekty Cilio to odpowiedź na wszechstronne potrzeby klientów, które nie ograniczają się tylko do nakrytego stołu.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...